Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Vrasje me armë zjarri pranë Piramidës në Tiranë

Vrasje me armë zjarri pranë Piramidës në Tiranë

Një person është vrarë këtë mëngjes në Tiranë. Fillimisht ai është gjetur i plagosur shumë pranë Piramidës.


Kalimtarët kanë pikasur një person të shtrirë në trotuar i cili dyshohet të jetë qëlluar me armë zjarri.

Personi, i identifikuar si Behar Seferi, u transportua fillimisht në spital por ndërroi jetë atje. Dëshmitarët raportojnë se nuk janë dëgjuar krisma dhe dyshohet se personi mund të jetë qëlluar me armë zjarri me silenciator./A2/

Lexo edhe

Video

error: