​Nis me gol të shpejtë pjesa e dytë e ndeshjes Juventus-Chelsea-video

​Nis me gol të shpejtë pjesa e dytë e ndeshjes Juventus-Chelsea-video

Nis me gol të shpejtë pjesa e dytë e ndeshje Juventus-Chelsea-video

Ka nisur furishëm ndeshje kryesore e kësaj mbrëmje në Ligën e Kampionëve, ajo ndërmjet Juventusit dhe Chelseat.


Me të filluar ndeshja, më saktësisht 20 sekonda më vonë Federico Chiesa ka shënuar golin e epërsinë kundër Juventusit.

Shikoni golin e tij:

Lexo edhe

Video

error: