​Ngjarjet e datës 19 nëntor

​Ngjarjet e datës 19 nëntor

Vazhdimi i seancës plenare të Kuvendit (Kuvendi i Kosovës, ora 10:00)

Instituti Kombëtar Demokratik (NDI) organizon Konferencën Përmbyllëse të Javës së Gruas 20/21 si dhe Ceremoninë e Certifikimit. (Hotel “Emerald”, ora 10:00)


Mbahet takimi i Komitetit Ndërministror për të Drejtat e Fëmijëve që funksionon në kuadër të Qeverisë. (Ndërtesa e Qeverisë, ora 13:00)

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit të Kosovës shënon njëvjetorin e themelimit. (“Golden Imperial”, Prishtinë, ora 13:00)

Lexo edhe

Video

error: