Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

​Ngjarjet e datës 12 janar

​Ngjarjet e datës 12 janar

Ministri në detyrë i Drejtësisë, Selim Selimi, mban konferencë për media (Ministria e Drejtësisë, ora 11:00)

Partia Socialdemokrate do të mbajë aktivitet (Pranë monumentit Newborn, ora 13:00)


Komuna e Prishtinës prezanton fillimin e projektit të menaxhimit të parkingjeve publike në kryeqytet dhe mënyrat e pagesave (Objekti i vjetër i Komunës së Prishtinës, ora 13:00)

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka pret në takim koordinatorin e Agjencisë Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim në Kosovë, Cihan Dinçer (Komuna e Prizrenit, ora 15:30)

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: