​Nesër paraqitja e parë e Llapit në Evropë, ballafaqohet me Shkupin

​Nesër paraqitja e parë e Llapit në Evropë, ballafaqohet me Shkupin

Pas triumfit historik dhe fitimit të Kupës së Kosovës, Llapi është nisur drejt Shkupit para ndeshjes ndërkombëtare në kuadër të Konferencë Ligës


Kryetrajnerii Llapit Tahir Batatina së bashku me stafin dhe futbollistët nderuan veprën dhe sakrificën e Fadil Vokrrit para nisjes për në Maqedoninë e Veriut.

Stërvitja e fundit para ndeshjes zhvillohet në ora 20:00 në stadiumin ‘Todor Proeski National Arena’

Lexo edhe

Video

error: