​Në Deçan, djali rrahu nënën dhe babain e tij

​Në Deçan, djali rrahu nënën dhe babain e tij

Nëna dhe babai u sulmuan nga djali i tyre në Deçan.

Për çka të dy prindërit shkak i lëndimeve të marrë kanë pranuar edhe tretman mjekësor e më pas janë liruar për në shtëpi.


Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka treguar se djali që rrahu prindërit është arrestuar dhe është dërguar në qendrën e mbajtjes.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i kishte sulmuar fizikisht prindërit e tij duke iu shkaktuar lëndime trupore. Viktimat kanë pranuar tretman  mjekësorë dhe janë liruar për në shtëpi. Me vendim të prokurorit kujdestar i dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Lexo edhe

Video