Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

525 tiketa për mosrespektim të masave anti-COVID

525 tiketa për mosrespektim të masave anti-COVID

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në qytete të ndryshme të Kosovës, ka shqiptuar 525 tiketa në bazë të ligjit Covid-19.


Policia po ashtu ka shqiptuar 1338 tiketa trafiku.

Ndërkohë, bëhet e ditur se kanë ndodhur 8 aksidente trafiku me të lënduar dhe 32 aksidente trafiku me dëme materiale.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: