​Mitrovicë, i mituri plagos një të mitur tjetër me armë zjarri

​Mitrovicë, i mituri plagos një të mitur tjetër me armë zjarri

Një i mitur aksidentalisht ka plagosur me armë zjarri një të mitur tjetër. Kjo ngjarje ka ndodhur në Mitrovicë.

Policia tha se i plagosuri është dërguar për tretman mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.


Në vendngjarje është gjetur dhe është konfiskuar një revole e llojit Zastava.

Me vendim të prokurorit, rasti ka kaluar në procedurë të rregullt.

Lexo edhe

Video