​Ministrja Nagavci pret në takim homologen e saj shqiptare

​Ministrja Nagavci pret në takim homologen e saj shqiptare

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit Arbërie Nagavci ka pritur në takim ministren e Arsimit, Sportit dhe Rinisë së Shqipërisë Evis Kushi, që  po qëndron për vizitë në Kosovë.


Nagavci dhe Kush aktualisht janë duke zhvilluar një takim, e që më pas do të nënshkruajnë edhe disa marrëveshje.

Më pas të dyja do të kenë një konferencë të përbashkët për media.

Lexo edhe

Video