​Ministri Mehaj raporton në Komisionin për Siguri

​Ministri Mehaj raporton në Komisionin për Siguri

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj do të raportojë sot në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes.


Mbledhja e komisionit ku pritet të raportojë Mehaj do të mbahet në ora 10:00.

Lexo edhe

Video

error: