​Mehaj pret në takim homologun e tij malazez

​Mehaj pret në takim homologun e tij malazez

Ka filluar takimi mes ministrit të Mbrojtjes Armend Mehaj dhe homologut të tij nga Mali i Zi, Rasko Konjevic.


Ministri malazez u prit me nderime të larta shtetërore ne Ministrinë e Mbrojtjes së Kosovës.

Të dy ministrat pritet të nënshkruajnë Memorandum Bashkëpunimi.

Lexo edhe

Video

Komentet janë të mbyllura.