​Mbyllet pjesa e parë në “Fadil Vokrri”, Spanja në epërsi minimale ndaj Kosovës.

​Mbyllet pjesa e parë në “Fadil Vokrri”, Spanja në epërsi minimale ndaj Kosovës.

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Kosovës dhe Spanjës e cila po zhvillohet në Prishtinë.


“Dardanët” janë duke pësuar disfatë me rezultat minimal 1-0 pas goli të realizuar nga Fornails në minutën e 32’ të ndeshjes, raporton KosovaPress.

Kosova pati paraqitje të mirë në këtë pjesë të parë duke krijuar edhe dy raste shumë të mira për gol nëpërmjet Milot Rashicës.

Lexo edhe

Video