​Mbyllet pjesa e parë, Italian në epërsi minimale ndaj Zvicrës

​Mbyllet pjesa e parë, Italian në epërsi minimale ndaj Zvicrës

Një ndeshje e jashtëzakonshme është duke u zhvilluar ndërmjet Italisë dhe Zvicrës në stadiumin “Olimpico” të Romës.


Skuadra e Roberto Mancinit është duke avancuar me rezultat minimal 1-0 me golin e realizuar nga Manuele Locatelli në minutën e 26’ të ndeshjes, përcjellë KosovaPress.

Italia është duke e dominuar ndeshjen madje e realizoi edhe një tjetër gol përmes Cheiellinit por i cili u anuluar pasi italiani luajti me dore paraprakisht.

Lexo edhe

Video

error: