Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

​Mblidhet Qeveria e Kosovës

​Mblidhet Qeveria e Kosovës

Qeveria e Kosovës do të mblidhet edhe sot.


Pikat e rendit të ditës dhe agjenda e mbledhjes së sotme të kabinetit qeveriatar nuk janë bërë të ditura.

Mbledhja pritet të fillojë në ora 08:30.

Lexo edhe

Video

error: