​Malisheva transferon Azem Bejtën

​Malisheva transferon Azem Bejtën

Klubi i futbollit Malisheva ka zyrtarizuar transferimin e Azem Bejtës.

Lajmi është konfirmuar nga vet klubi i cili është promovuar në Superligën e Kosovës, përcjellë KososovaPress.


Bejta ka nënshkruar kontratë njëveçare dhe do ta ndihmojë malishëvën me përvojën e tij në fazën defanzive.

.FC Malisheva i deshiron mirëseardhje Azem Bejtes dhe i dëshiron shume fat në jete dhe karrierë.

Lexo edhe

Video