​LK/Atl. Madrid-Liverpool dhe Porto-Milan, sfidat kryesore të ditës

​LK/Atl. Madrid-Liverpool dhe Porto-Milan, sfidat kryesore të ditës

Gara më presitgjose evropiane në nivel Klubesh, Liga e Kampionëve, rikthehet sot me ndeshjet e rrethit të tretë të fazës së grupeve.

Ballafaqimet më të rëndësishme do të jenë ato në kuadër të grupit B kur përplasen Atletico Madridi me Liverpoolin si dhe Porto me Milanin, transmeton KosovaPress.

Të dy këto ndeshje fillojnë nga ora 21:00, ndërsa ndeshjet tjera të ditës së sotme janë:

Besiktas-Sportin ora 18:45


Club Burgge-Manchester City ora 18:45

Ajax-Dortmund 21:00

Inter-Sherif Tiraspol ora 21:00

PSG-RB Leipzig ora 21:00

Shakhtar Dontesk-Real Madrid ora 21:00

Lexo edhe

Video