Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

​Liga Unike, mësohet rivali i Pejës në finale të kësaj gare

​Liga Unike, mësohet rivali i Pejës në finale të kësaj gare

Ylli nga Suhareka do të jetë kundërshtari i Pejës në finalen e Ligës Unike të basketbollit.


Në gjysmëfinale Ylli doli triumfues nga ballafaqime me skuadrën Goga Basket të cilën e mposhti me rezultat 86:74, përcjell KosovaPress.

Finalja e këtij kompeticioni ndërmjet Pejës e cila e mposhtu Rahovecin në gjysmëfinalen tjetër dhe Ylli do të zhvillohet nesër me fillim nga ora 19:00.

Lexo edhe

Video

error: