Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

​Liga e Kampionëve, mbyllen pjesët e para, këto janë rezultatet

​Liga e Kampionëve, mbyllen pjesët e para, këto janë rezultatet

Kanë përfunduar 45 minutat e para të dy ndeshjeve të Uefa Champions League.


Bayerni i Mynichut është duke e mposhtur Lazion me rezultat 2-0 me golat e Robert Lewandowskit, Musialas dhe Lory Sanes, përcjell KosovaPress.

Në ndeshjen tjetër ndërmjet Atletico Madridit dhe Chelseat e cila po zhvillohet në Bukuresht të Rumanisë nuk ka pasur gola të shënuara dhe rezultati është 0-0.

Lexo edhe

Video

error: