​Leo Messi – Barcelona, njoftimi i rëndësishëm pritet të vijë në javën që po vjen

Duket se e ardhmja e Lionel Messit me Barcelonën do të qartësohet përfundimisht brenda pak ditësh. Drejtuesit e klubit katalanas dhe agjentët e lojtarit janë në bisedime për vazhdimin e kontratës së yllit argjentinas për mua të tërë dhe sipas lajmeve të fundit që vijnë edhe nga gazetari i njohur Fabrizio Romano, palët janë tashmë … Continue reading ​Leo Messi – Barcelona, njoftimi i rëndësishëm pritet të vijë në javën që po vjen