​Lajmërohet Eriksen, ky është mesazhi i tij

Mesfushori i Danimarkës Christian Eriksen ka folur për herë të parë pas problemeve shëndetësore që pati gjatë ndeshjes Danimarkë – Finlandë ku humbi ndjenjat dhe ra në tokë duke ngjallur panik tek e gjithë bota e futbollit. Ai tani është në gjendje më stabile dhe iu është drejtuar të gjithëve me një mesazh falënderues dhe … Continue reading ​Lajmërohet Eriksen, ky është mesazhi i tij