​Ky ishte urdhri që Kajer ua dha bashkëlojtarëve kur Eriksen ra në tokë

Rasti i Christian Eriksen që ndodhi në ndeshjen Danimarkë – Finlandë ishte shumë trishtues për të gjithë, duke përfshirë lojtarët në fushe, tifozët në stadium dhe gjithë adhuruesit e futbollit nëpër botë. Por, jo të gjithë në fushë e humbën kontrollin në atë rast shumë delikat, përcjellë KosovaPress. Ishte kapiteni i Danimarkës Simon Kjae ai … Continue reading ​Ky ishte urdhri që Kajer ua dha bashkëlojtarëve kur Eriksen ra në tokë