​Ky është rezultati i miqësores Prishtina-Trepça ‘89

​Ky është rezultati i miqësores Prishtina-Trepça ‘89

Prishtina e ka zhvilluar ndeshjen e parë përgatitore nën urdhrat e trajneri të ri, Ismet Munishi.


Skuadra kryeqytetase është përballur me Trepçën ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë dhe ndeshja ka përfunduar me rezultat 1:1.

Golin e vetëm për Prishtinën e realizoi Kreshnik Uka derisa për ’89-shin shënoi Rilind Namani, përcjellë KosovaPress.

Lexo edhe

Video