​Konjufca: I nxis organet e rendit që sa më parë të zbulojnë autorët e këtij krimi

​Konjufca: I nxis organet e rendit që sa më parë të zbulojnë autorët e këtij krimi

Kryeparlamentari Glauk Konjufca ka reaguar për vrasjen në Gllogjan të Deçanit.

Ai ka ftuar organet e rendit që sa me parë të zbulojnë autorët e krimit

Reagimi i plotë:


Sonte u tronditem nga rasti tragjik i cili ndodhi në Gllogjan të Deçanit.

Nga lajmet qe po lexojmë deri tani, kanë humbur jetën tre qytetarë ku dy prej tyre janë fëmijë.

Bashkëndjejmë me familjarët e viktimave nga kjo ngjarje me përmasa kriminale.

I nxis organet e rendit që sa më parë të zbulojnë autorët e këtij krimi të rëndë dhe t’i sjellin ata para drejtësisë. Orët janë të gjata.

Lexo edhe

Video

error: