​Konfirmohet ora e mbajtjes së Komitetit Ekzekutiv të FFK-së, ja çfarë pritet të ndodhë

​Konfirmohet ora e mbajtjes së Komitetit Ekzekutiv të FFK-së, ja çfarë pritet të ndodhë

Zhvillime të rëndësishme pritet të ndodhin brenda Federatës së Futbollit të Kosovës.


Një mbledhje e Komitetit Ekzekutiv do të mbahet sot dhe do të nis nga ora 12:00, siç ka konfirmuar për KosovaPress Sekretari i FFK-së Eroll Salihu.

Në këtë mbledhje siç është raportuar së fundi mund të merren vendime të rëndësishme duke përfshirë ndryshime të mëdha në strukturën organizative.

Lexo edhe

Video

error: