​Itali-Belgjikë, mbyllet me këtë rezultat pjesa e parë

​Itali-Belgjikë, mbyllet me këtë rezultat pjesa e parë

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Italisë dhe Belgjikës e cila po zhvillohet në “Alianz Arena” dhe e cila është e vlefshme për vendin e tretë në Ligën e Kombeve.


Asnjë gol nuk është shënuar brenda a45 minutave të para me të dy skuadra që duket se nuk po i japin rëndësi të madhe kësaj sfide, përcjellë KosovaPress.

Di Lorenzo nga radhët e Italisë dhe Vertonghen nga radhët e Spanjës janë ndëshkuar me kartonë të verdhë deri më tani.

Lexo edhe

Video

error: