​Interi përmbys Sassuolon, Dzeko sërish protagonist-video

​Interi përmbys Sassuolon, Dzeko sërish protagonist-video

Interi e ka përmbysur epërsinë fillestare të Sassuolos dhe tani është duke avancuar me rezultat 2-1.


Pas golit të barazimit nga Dzeko, tani është Lautaro Martinez ai i cili ka shënuar për 2-1 nga penalltia të cilën e fitoi sulmuesi boshnjak pasi i pengua brenda zonës nga portieri i Sassuolos Consigli.

Lexo edhe

Video

error: