​Ibra futet në lojë dhe gjen menjëherë rrugën e golit për Milanin-video

​Ibra futet në lojë dhe gjen menjëherë rrugën e golit për Milanin-video

Zlatan Ibrahimovic është rikthyer nga lëndimi dhe ka bërë një impakt senzacional për skuadrën e Milanit.

Sulmuesi suedez është inkuadruar në lojë në minutën e 60’ të ndeshjes kundër Lazios dhe ka shënuar gol pas vetëm shtatë minutave, përcjellë KosovaPress.


Ante Rebic ishte asistuesi i golit të tij dhe rezultati është 2-0.

Lexo edhe

Video

error: