​Haxhiu dhe Trendafilova diskutojnë për punën e Dhomave të Specializuara

​Haxhiu dhe Trendafilova diskutojnë për punën e Dhomave të Specializuara

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, sot ka pritur në vizitë, kryetaren e Dhomave të Specializuara, Ekaterina Trendafilova.


Në një njoftim të Ministrisë së Drejtësisë bëhet e ditur se Haxhiu dhe Trendafilova diskutuan për punën e Dhomave të Specializuara.

“Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, sot ka pritur në vizitë, kryetaren e Dhomave të Specializuara, Ekaterina Trendafilova me të cilën diskutuan për punën e Dhomave të Specializuara, përgjegjësitë e saj, të drejtat e palëve në procedurë, roli i Avokatit të Popullit dhe bashkëpunimi ndërinstitucional”, thuhet në njoftim.

Lexo edhe

Video