Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

​Haradinaj 17 Shkurtin e nis me homazhe për dëshmorët e martirët në Reçak

​Haradinaj 17 Shkurtin e nis me homazhe për dëshmorët e martirët në Reçak

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, mëngjesin e 17 Shkurtit, ku shënohet 13-vjetori i shpalljes së pavarësisë së Kosovës, e ka filluar me homazhe te varrezat e Reçakut.


Haradinaj në Reçak ka bërë homazhe për dëshmorët dhe martirët e lirisë.

Lexo edhe

Video

error: