​Gol i shpejtë në ndeshjen Llapi – Prishtina

​Gol i shpejtë në ndeshjen Llapi – Prishtina

Ka nisur furishëm për Prishtinën ndeshja kthyese e Kupës së Kosovës kundër Llapit.


Skuadra nga kryeqyteti ka shënuar golin e epërsisë pas vetëm pesë minutave lojë dhe realizues ishte Enis Gavazaj nga penalltia.

Lexo edhe

Video

error: