​“Goal” konfirmon që ende nuk ka marrëveshje ndërmjet Messit dhe Barcelonës për vazhdimin e kontratës

Barcelona dhe Lionel Messi janë në bisedime për vazhdimin e kontratës, por ende nuk e kanë arritur marrëveshjen finale, konfirmon “Goal.com” Marrëveshje e Messit me Barcelonën përfundon në qershor dhe kjo nënkupton që ai do të jetë një lojtar i lirë pas vetëm një jave, përcjellë KosovaPress. Derisa brenda drejtuesve të Barcelonës ka optimizëm për … Continue reading ​“Goal” konfirmon që ende nuk ka marrëveshje ndërmjet Messit dhe Barcelonës për vazhdimin e kontratës