​Gjendet një trup i pajetë në fshatin Rimanishtë

​Gjendet një trup i pajetë në fshatin Rimanishtë

Policia e Kosovës raportoi se në fshatin Rimanishtë të Komunës së Prishtinës është gjetur një trup i pajetë i një mashkulli.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes si dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës.


Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion.

Rasti është duke u hetuar dhe është cilësuar si “vdekje e dyshimtë” dhe policia është rezervuar në informacionet e para për mediat.

Lexo edhe

Video

error: