​Flaka kaplon orën dhe shtyllën elektrike (Videolajm)

​Flaka kaplon orën dhe shtyllën elektrike (Videolajm)

Në mbrëmjen e sotme zjarri ka përfshi orë elektrike dhe një shtyllë në Vushtrri.

Qytetarët bëjnë të ditur për KosovaPress, se policia dhe zjarrfikësit janë njoftuar dhe zjarrfikësve u është dashur 55 minuta që të arrijnë në vendin e ngjarjes.


Zjarri ka ndodhur në rrugën “Blerim Saraqi” në Vushtrri.

Lexo edhe

error: