​Fillon super-ndeshja Prishtina – Ballkani

​Fillon super-ndeshja Prishtina – Ballkani

Ka filluar ndeshja në mes të Prishtinës dhe Ballkanit, ndeshje kjo e cila zhvillohet në kuadër të javës së 20-të në Superligën e Kosovës.


Këto dy skuadra luftojnë për titullin e kampionit, kështu që një numër i madh shikuesish kanë ardhur në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, për të përcjellë nga afër këtë ndeshje, raporton KosovaPress.

Kujtojmë që Ballkani ka tre pikë më shumë se Prishtina deri më tani, në 20 javët e zhvilluara.

Lexo edhe

Video