​Festivali i kafes dhe çajit nis sot në Prishtinë

Pas dy vjet pauze, rikthehet sot në kryeqytet aroma e kafes dhe çajit. Për tri ditë radhazi qytetarët do të kenë mundësinë të shijojnë çajin dhe kafen në sheshin “Zahir Pajaziti”, në Prishtinë. Ky është edicionin i 6-të i festivalit të kafes dhe çajit. Në një komunikatë për media bëhet e ditur se hapja zyrtare … Continue reading ​Festivali i kafes dhe çajit nis sot në Prishtinë