​Embolo kalon Zvicrën në epërsi ndaj Kamerunit, asiston Shaqiri

​Embolo kalon Zvicrën në epërsi ndaj Kamerunit, asiston Shaqiri

Ka ndryshuar tashmë rezultati në ndeshjen e Kampionatit Botëror ndërmjet Zvicrës dhe Kamerunit.

Me të filluar pjesa e dytë, përkatësisht në minutën e 48’ të saj, Zvicra ka kaluar në epërsi me golin e Embolos pas asistimit nga Xherdan Shaqiri, raporton KosovaPress.


Kjo ndeshje është e vlefshme për grupin G, ku bëjnë pjesë edhe Brazili dhe Serbia.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.