​E tepron Lov, ky është gjesti tjetër i pahijshëm i tij – video

​E tepron Lov, ky është gjesti tjetër i pahijshëm i tij – video

Gjermania është përshëndetur me Kampionatin Evropian të futbollit pas është eliminuar duke u mposhtur nga Anglia me rezultat 2-0.

Ndeshja ndaj Anglisë njëherit ishte edhe e fundit për Trajnerin Joakim Lov i cili do të zëvendësohet në postin e trajnerit të Gjermanisë nga Jans Flick, përcjellë KosovaPress.


Lov u pa i stresuar gjatë kësaj ndeshja pasi skuadra e tij nuk tregoi lojë bindëse, por ai ka përfunduar sërish në vëmendjen e mediave për shkak të gjesteve të pahijshme që di t’i bëjë gjatë 90 minutave lojë.

Një gjest i tillë nuk mungoi as në sfidën e sotme dhe mund ta vlerësoni vet nga video e më poshtme:

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.