​Dy golat e Giroud ndaj Cagliarit-video

​Dy golat e Giroud ndaj Cagliarit-video

Milani ka shkuar në pushimin ndërmjet dy pjesëve të ndeshjes ndaj Cagliarit me epërsi prej tre golash derisa rezultati është 4-1 për “Rossonerët”.

Një ndeshje shumë e bukur po zhvillohet në “San Siro” me pesë gola brenda pjesës së parë, përcjellë KosovaPress.


Tonali dhe Diaz realizuan golat e parë për skuadrën e Piolit, ndërsa Olivier Giroud e thell9oi epërsinë e tyre me dy golat e më poshtëm.

Lexo edhe

Video