​Busquets do të qëndrojë tek Barcelona

Mesfushori veteran do të vazhdojë të ardhmen e tij në “Camp Nou”. Mesfushori spanjoll i Barcelonës Sergio Busquets ka pranuar shumë oferta nga klubet e Ligës Amerikane MLS, sidoqoftë këtë verë nuk do të largohet nga “Blaugranët”, përcjell KosovaPress. Spekulohet se Busquets e preferon një kalim të mundshëm në Amerikë, por këtë verë dhe sezonin … Continue reading ​Busquets do të qëndrojë tek Barcelona