​Belgjika me mungesa thelbësore për sfidën me Italinë, formacionet e mundshme

Përveç ndeshjes Zvicër – Spanjë, sfida tjetër shumë interesante në kuadër të Euro 2020 është ajo ndërmjet Belgjikës dhe Italisë, e vlefshme për kualifikim në fazën gjysmëfinale të këtij turneu. Ndeshja do të zhvillohet me fillim nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin “Allianz Arena”, përcjellë KosovaPress. Sa i përket formacioneve, Belgjika vjen shumë e … Continue reading ​Belgjika me mungesa thelbësore për sfidën me Italinë, formacionet e mundshme