​Barella i jep epërsinë Italisë ndaj Belgjikës-video

​Barella i jep epërsinë Italisë ndaj Belgjikës-video

Me të filluar pjesa e dytë, Italia ka kaluar në epërsi ndaj Belgjikës në ndeshjen e cila po zhvillohet në Itali dhe përcakton skuadrën e tretë më të mirë në Ligën e Kombeve.

Mesfushori i Interit Nicolo Barella ka shënuar për “Azzurrët” në minutën e 47’ të ndeshjes, përcjellë KosovaPress.


Ky ishte goli i tij:

Lexo edhe

Video

error: