​Arsenali dhe Manchester United në garë për mbrojtësin francez

​Arsenali dhe Manchester United në garë për mbrojtësin francez

Arsenali dhe Manchester United janë duke e monitoruar situatën e mbrojtësit të Barcelonës, Samuel Umtiti, raporton “El Gol Digitial”.

Dy gjigantët anglezë po kërkojnë të përforcohen në repartin e mbrojtjes për sezonin e ri.


Mbrojtësi francez pritet të largohet nga “Blaugranët” këtë verë, pasi që nuk është në planet e trajnerit Koeman për sezonin e ardhshëm, përcjell KosovaPress.

Po ashtu, katalanasit duhet të largojnë disa lojtarë në mënyrë që të rikthejnë ekuilibrat financiarë pas afrimit të Ageros, Depay dhe Garcia.

Lexo edhe

Video

error: