​Aksidentohet për vdekje fëmija 5-vjeç në Mitrovicë

​Aksidentohet për vdekje fëmija 5-vjeç në Mitrovicë

Një fëmijë 5-vjeç është aksidentuar për vdekje nga një veturë mbrëmjen e sotme në Mitrovicë.

Siç bëhet e ditur, fëmija ka qenë me biçikletë kur është aksidentuar dhe nuk ka arritur t’i mbijetojë lëndimeve të pësuara nga aksidenti.


Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 në rrugën “Shaban Polluzha”.

Nuk bëhen të ditura detaje rreth këtij rasti. 

Lexo edhe

Video