​Aksidentohen dy vetura në kryeqytet

​Aksidentohen dy vetura në kryeqytet

Një aksident mes dy veturave ka ndodhur sot në Prishtinë.


Goditja mes dy veturave ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani”, përball Ministrisë së Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit (MAShTI).

KosovaPress ka kontaktuar Policinë e Kosovës, por nuk ka marrë ende një përgjigje lidhur me rastin.

Lexo edhe

Video