Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

​Aksident në Laç, ndërron jetë 22-vjeçari

​Aksident në Laç, ndërron jetë 22-vjeçari

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mëngjesin e së martës në Shqipëri, saktësisht në aksin rrugor Laç-Patok.


Sipas të dhënave paraprake, mjeti tip Opel ka dalë nga rruga dhe për pasojë ndërroi jetë drejtuesi i tij R.Z., 22 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të aksidentit.

Lexo edhe

Video

error: