​Agim Gërguri tregon se ku do ta festojë Vitin e Ri

Agim Gërguri ka qenë i ftuari i radhës në emisionin Cult, ku tregoi se pse e zgjodhi Eni Kocin për këngën e fundit “Lamtumirë”.


Veç të tjerash, ai për KosovaPress, tha se gjatë këtij viti ka hapur studion e re dhe ka vendosur të ripërpunojë hitet e vjetra.

Ai po ashtu tregoi se ku do të festojë festën e vitit te ri këtë vit.

Video