​138 të infektuar me Covid-19 dhe shtatë viktima në Maqedoninë Veriore

​138 të infektuar me Covid-19 dhe shtatë viktima në Maqedoninë Veriore

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë Veriore janë regjistruar 138 persona të infektuar me Covid-19, ndërsa numri i të shëruarve është 144.


Ndërkohë që 7 pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin./AlsatM/

Lexo edhe

Video

error: